O pytlíčcích SLUMBERSAC » Velikosti - ťapáčky

Spací pytle s volnýma nohama, aneb spacáčky ťapáčky

Spací pytle Slumbersac s volnýma nohama jsou vyráběny v pěti velikostech, pro děti od 12měsíců do 6let.

Když budete vybírat tuto variantu spacího pytle, aneb spací pytel s volnýma nohama, nezapomeňte na to, že Vaše dítko bude schopné v pytlíčku příjemně a bezproblémově chodit, a když bude chtít spinkat, nožky do pytlíčku jednoduše schová :)


Proto, abyste vybrali vhodný spací pytel s volnýma nohama, je potřeba změřit výšku Vašeho dítka a připočítat k ní 10cm = vhodná velikost spacáčku ťapáčku na to, aby mohly být nožky při spinkání pohodlně uvnitř pytlíčku.

Pro velmi aktivní dětičky doporučujeme vybrat pytlíček bez připočítání výše zmíněných 10cm. Pytlíček bude dítku více akorát, jako takové pyžámko. V tomto případě bude mít dítko nožky ven (pokud je potřeba, lze vyřešit ponožkama). Při tomto použití pytlíčku nemá dítko nikde "látku navíc" a je tak naprosto svobodné i v akčnějším pohybu ať už před spaním, nebo při nočním otáčení... :)

Pokud bude prcek z pytlíčku vyrůstat a Vy ho necháte spinkat v ťapáčku s nožičkama venku (v chladnějších obdobích třeba s ponožkama), poslouží Vám pytlíček o to déle.

O výhodách a praktickém použití těchto spacích pytlíčků se dočtete také v našem krátkém článku :)
Rozdíly mezi klasickými spacími pytli a ťapáčky pak najdete popsané v tady:)


Rozměry ťapáčků: