» Použité materiály

POUŽITÉ MATERIÁLY,

... aneb do čeho vlastně Vaše dítko budete oblékat, když pořídíte spací pytel Slumbersac

 

Dětské spací pytle Slumbersac jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších dostupných materiálů. Kvalita všech používaného materiálu je v průběhu celého výrobního procesu pravidelně kontrolována.

100% Bavlna

Vnější a vnitřní vrstva všech dětských spacích pytlů Slumbersac je vyráběná ze 100% přírodní bavlny, a je ideální pro citlivou a jemnou dětskou pokožku.

100% Jersey bavlna

Jersey je velice lehká, pružná pletená tkanina, která je velice jemná a hladká, ideální pro citlivou dětskou pokožku.

A protože jersey bavlna praním zmenšuje svůj objem, jsou spací pytle Slumbersac vyráběny zhruba o 6-7% delší.

Polyesterové rouno

Všechny spací pytle vyjma extra tenkých letních, jsou zetepleny jemným polyesterovým rounem, které zaručí vzdušnost a prodyšnost a předchází alergiím. Použité polyesterové rouno je charakteristické svou velkou výhřevností na malý použitý objem a váhu rouna. Další významnou předností tohoto rouna je jeho rychlé schnutí.

100% Bavlněný mušelín

Naše mušelínové spací pytle jsou odlišné především v jejich výjimečné lehkosti a prodyšnosti, aby bylo zabráněno možnému přehřátí. Mušelín je lehká, jemně tkaná bavlněná tkanina, která je původem ze středního východu a do Evropy byla dovezena v 17.-tém století. Bavlněný mušelín je na kůži obzvláště hladký a jemný, a je proto ideální i pro citlivou pokožku těch nejmenších miminek. Navíc se mušelínová látka každým dalším praním více zjemňuje, a to zejména při praní na vysoké teploty.

Bambusová bavlna

Bambusová bavlna je hedvábně měkká s unikátními hypoalergickými a antibakteriálními vlastnostmi, a je proto vhodná pro děti náchylné k alergiím a pro děti s citlivou pokožkou. Ekologicky šetrná bambusová tkanina je o 60% více absorpční než bavlna, a přirozeně reguluje teplotu, čímž je zajištěna teplota zcela optimální.

 

Bambusová / bavlněná směs: 67% rayon z bambusu / 29% bavlna, 4% elastan.