Logo
Váháte? Zavolejte:)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Nákup u nás

NÁKUP U NÁS

Něco navíc o nás... :)

Jsme mladá rodina a už nějaký čas se pohybujeme v oboru obchodování s dětským zbožím a náhodou jsme při své pracovní rutině narazili na tyto velice praktické dětské spací pytle The Dream Bag a později také Slumbersac.Začali jsme se o ně blíže zajímat, slovo dalo slovo a my se stali výhradními distributorypro Českou republiku a později také pro Slovensko. Atmosféra firmy rodinného typu nám je velice blízká a věříme, že budeme schopni spací pytlíčky Dream Bag i Slumbersac úspěšně představovat i nadále mnoha dalším českým a slovenským rodinám, jak tomu činíme již od roku 2011.

Rádi bychom se vydali také trošku proti dnešnímu proudu, a nabídli Vám pohodové, přehledné ajednoduché stránky, pro nás velice důležité nadstandardní osobní jednáníprozákaznický přístup. Přáli bychom si, aby se nám vždy podařilo dodat Vám domů takové dětské spací pytlíčky, které se budou líbit nejen Vám ale i Vašim ratolestem, takové dětské spací vaky, které Vás nezklamou, a také Vám tolik pomohouuleví od starostí, jako je tomu u nás doma.

Spací pytlíčky, které Vám nabízíme nás nejvíce zaujaly jedinečným poměrem mezi kvalitou zpracování a cenoupro koncového zákazníka. Za své peníze totiž dostanete nejen výrobek provedený v krásném, líbivém designu a vysoké kvalitě, ale především promyšlenou funkční pomůcku, která Vám bude nápomocna s Vaším malým uzlíčkem, i větším neposedou, zvládat čas jeho odpočinku. A z vlastní zkušenosti víme, že klidný spánek těch nejmenších je neocenitelný.


Dětské spací pytle, které si u nás můžete pořídit mají své jedinečné kouzlo také v krásných barevných motivech. Když jsou děti větší a více vnímají, často si oblíbí motivy (zvířátka, hasiče, kytičky…) na svých spacích pytlících. Stačí krátký příběh, povídání o motivu, který mají na pytlíku a věřte, že pro ně v tu chvíli bude jejich spací pytel plný kamarádů a oni nepůjdou do postýlky samy.

Věděli jste, že spací pytlíčky přirozeně prodlužují periodu spánku miminek i větších dětí? Je tomu jednoduše proto, že mají na spánek více klidupohodlí. I Vy budete klidněji spát s vědomím, že je Váš poklad ve větším bezpečí. I tahle slova jsou z naší vlastní zkušenosti.

Věříme, že Vaše ratolesti spací pytlíčky uvítají a budou je mít stejně rády jako naše holky.  A také věříme, že budete tímto produktem nadšeni, stejně jako jsme nyní my.


Děkujeme za Vaši návštěvu našich stránek, za případný nákup a za Vaši podporu naší vize klidnějšího spánku nás všech.

Co si budeme povídat.. :)

S přátelským pozdravem,
Petra, Michal, Adélka a Anatinka


 

Vybírejte i z našich slovenských stránek.

Vaše objednávky rádi sloučíme, a odešleme za jedno poštovné. 

© 2013-2020 Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.