Logo
Váháte? Zavolejte:)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás

O NÁS

Něco navíc... :)

Co jsme o sobě psali do roku 2020
Co v roce 2021

A s čím vstupujeme do roku 2022

Když píšu tyhle řádky, a čtu si ty předchozí, napadá mě, co tady bude za pár let...
Všechno se neustále mění.

V tuto chvíli můžu o obchůdku a příběhu za ním schovaným napsat, že jsem to já a mé dcerky
Po dalších změnách, které se v našich životech udály, kdy se tatínek holek odstěhoval do Krkonoš.  Jsem se já rozhodla zůstat v domečku a přijmout vše, co k tomu náleží.  
S holčičkama jsem nakonec více času já a tak tady pořád mají domov. A já cítím obrovskou vděčnost, že tomu tak může být. 
Adélka má stále chuť zůstávat na domácím vzdělávání a Anatka si moc užívá svou skupinku přátel, se kterými trávíme aktivní čas.
Adélka se tento rok rozhodla začít nabízet do světa své výtvory, a tak v našem eshopu přibyla kategorie s jejími výrobky. Za každou jednu prodanou věc je moc ráda:) 

A já... já se snažím ve večerním čase, kdy holky spinkají odpovídat na Vaše emaily a chystat vše potřebné pro expedici následujícího dne. Po brzkých ránech pak jezdím do skladu balit balíčky pro Vás. A v průběhu dne odvážím balíčky na poštu a předávám je přepravcům. 
Všechnu další agendu okolo chodu obchůdku, která není urgentní, odkládám do času, kdy jsou holky s tatínkem. A protože bez Vás a Vašeho zájmu o námi nabízené pytlíčky by tenhle obchůdek nefungoval, snažím se Vám být k dispozici na telefonu kdykoli, a v online chatu také. Tam se ale občas stává, že nezaregistruji nově příchozí zprávu a reaguji tak s větším prodlením. Moc děkuji Vám všem, kteří v sobě v takové situaci najdete pochopení.

Do každého balíčku, který od nás odchází, přidávám pozdrav a srdečné přání. Kdo jste u nás objednal, tak víte:) Bez těchto přáníček (toho, co do těchto přáníček vkládám) už nejsem schopná a ochotná balíčky odeslat:) 

A to je pro teď asi toliko o nás a obchůdku:)

Vlastně ne, ještě jedna dost důležitá věc, kterou jsem nezmínila. Zítra odesílám první balík pytlíčků a hraček (a tím zahajuji tradici:), jako dar pro dětský mobilní hospic Ondrášek. A můžu to udělat i díky Vám všem, kteří nám dáváte důvěru a nakupujete u nás. DĚKUJI! 
Opravdu moc si toho vážím.

Přeji Vám báječné dny plné hojnosti, všeho pro Vás, opravdu podstatného.

Se srdečným pozdravením, Petra a holky

Květen 2022 - novinka:)

Od dubna, kdy jsem začala fungovat v nových skladovacích prostorách, se ke mně a holčičkám pomaličku začala pracovně přidávat i moje mamča, aneb babička Monička
Je naprosto úžasná, balí pro Vás balíčky, chystá dárečky, píše osobní vzkazy, přáníčka i psaníčka:), řeší výměny, a s láskou se učí všechno, co se pytlíčků týká. Jsem nesmírně vděčná za naší spolupráci a věřím, že její energie, chuť a láska, kterou do našeho společného tvoření vkládá, bude cítit až u Vás doma:)
 
 
 


Vybírejte i z našich slovenských stránek.

Vaše objednávky rádi sloučíme, a odešleme za jedno poštovné. 

© 2013-2023 Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Schlummersack/Slumbersac ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz