Logo
Váháte? Zavolejte:)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás

O NÁS

Něco navíc... :)

Co jsme o sobě psali do roku 2020

A co o sobě píšeme dnes...
Říká se, že vše co je živé, se neustále mění. 
A přestože nebo možná protože, jsme žili svůj partnerský vztah hodně hluboce a živě, a rodinu máme oba na prvním místě, změně jsme se nevyhnuli. 
Od konce roku 2019 se naše partnerská cesta rozdělila. Po 13-ti letech společného intenzivního žití jeden vedle druhého, (téměř celé ty roky) 24 hodin denně a 7 dní v týdnu... Na naší partnerské cestě jsme se začali v roce 2018 potkávat se sitaucemi, kterými jsme se snažili procházet společně, ale koncem roku 2019 jsme se v lásce rozešli. Naše dvě dcerky (toho času 8 a 3 roky) zůstaly ve svém (našem společně vybudovaném) domově. A my se u nich co týden střídáme. 
Tenhle systém střídavé péče je finančně i "emočně" celkem náročný. Oba se totiž každý týden vracíme do prostředí, které jsme společně vybudovali, a zároveň nás neustále spojuje s minulostí. Oba hodně pracujeme sami na sobě a užíváme si vědomí, že je to holčiček domov, který milují a jsou tam šťastné. Co víc si přát. "Naložili-li jsme jim" našim partnerským příběhem, snažíme se dělat maximum pro to, aby dopady na ně byly co nejmenší. O finanční náročnosti tohoto způsobu života se zmíním jen velmi stručně. Staráme se společně o holčiček domov, o kterém píšu výše, a oba si ještě pronajímáme byty, ve kterých žijeme v týdnech bez dětí. Nevíme, na jak dlouho bude tento způsob fungování pro nás všechny udržitelný, nelpíme na něm jako na jediné možné cestě. Zatím nám ale dává největší smysl. 
A taky mi došlo, že jsem se zapomněla zmínit o jedné dost podstatné věci. Obě naše dcerky jsou s námi doma, jsou na domácím vzdělávání:) Což je obrovským darem a nemenší výzvou pro nás všechny. Přináší nám to spoustu společného času a každodenních výzev v práci na sobě samých:)

A teď k propojenosti našeho příběhu s tímto obchůdkem.
Se spacími pytlíčky jsme začali podnikat v roce 2011, kdy se nám narodila Adélka. Vždycky to byla spíš má realizace, se kterou mi tehdy můj manžel pomáhal. V době našeho rozchodu jsem najednou ucítila, že obchůdek s pytlíčky je vlastně můj jediný příjem. Dříve jsem neměla potřebu se starat o to, aby mě uživila jen má práce. Byla jsem s dětmi doma, tehdy na mateřské, a obchůdku se věnovala jak jen to bylo možné. Dnes je situace jiná. V týdnech s dětmi pracuji po nocích a brzkých ránech. Do skladu chodím podle potřeby a možností i přes den. Je pro mě opravdu důležité, aby se kazdý můj zákazník cítil dobře, byl s nákupem spokojený, obrátil se na mě v případě jakýchkoli nejasností či problémů, a obdržel své zboží co nejdříve. Proto práce po nocích a brzké ranní expedice:)
Přes den se ale s
nažím být svou pozorností co nejvíce s dětmi. Tady se omlouvám všem, kterým jsem neodpověděla třeba obratem na email, který mi byl zaslán v "pracovní době". V týdnech bez dětí pak reaguji rychleji:) A v těchto týdnech také doháním všechny pracovní resty a dělám vše, co je potřeba, a co bylo možné z předcházejícího týdne odložit. 

Tak, toliko k aktuálnímu fungování obchůdku:)
Ještě mě ale napadá jedna podstatná věc, a tou je poděkování mým dcerkách za účast na tomhle mém pracovním projektu. Moc rády mi totiž pomáhajíkreslit a vybarvovat srdíčka na přáníčka, které Vám vkládáme do balíčků. Adélka mi v poslední době chodí do skladu pomáhat vybalovat a polepovat nové zboží (má to jako svou první brigádu) a moc si spolu ten pracovní čas užíváme:) 
A Anatka, ta si při naší občasné společné návštěvě skladu moc ráda prohrabuje hračky, které tam jsou pro Vás nachystané. A já mezitím chystám balíčky pro Vás. Moc jí taky baví mi doma přinášet mi z tiskárny štítky na nachystané balíčky a polepovat je:)
Děkuju svým dcerkám za jejich obrovskou podporu a spoluúčast. 
A Vám děkuji za to, že skrze Vaší důvěru a ochotu nakoupit si u nás, můžeme žít přesně takový život, jaký chceme. 


Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI.

Kdyby Vás někoho zajímala ještě pracovní cesta mého bývalého muže, můžete mrknout na jeho úžasnou kovářskou tvorbu.

A kdybyste někdo měl chuť se podívat na mou další pracovní aktivitu, kterou cítím spíše jako poslání, mrkněte sem:) 

Mějte se všichni v Lásce, ve Zdraví, Vděčnosti, Radosti a užívejte svůj čas jakkoli Vám to dává smysl:)

S poděkováním a láskou

Já, Petra Ďurkove

 

Vybírejte i z našich slovenských stránek.

Vaše objednávky rádi sloučíme, a odešleme za jedno poštovné. 

© 2013-2021 Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.