Logo
Váháte? Zavolejte:)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

O NÁS

Něco navíc... :)

Jsme mladá rodina a už nějaký čas se pohybujeme v oboru obchodování s dětským zbožím a náhodou jsme při své pracovní rutině narazili na tyto velice praktické dětské spací pytle The Dream Bag a později také Slumbersac. Začali jsme se o ně blíže zajímat, slovo dalo slovo a my se stali výhradními distributorypro Českou republiku a později také pro Slovensko. Atmosféra firmy rodinného typu nám je velice blízká a věříme, že budeme schopni spací pytlíčky Dream Bag i Slumbersac úspěšně představovat i nadále mnoha dalším českým a slovenským rodinám, jak tomu činíme již od roku 2011.

Rádi bychom se vydali také trošku proti dnešnímu proudu, a nabídli Vám pohodové, přehledné a jednoduché stránky, pro nás velice důležité nadstandardní osobní jednání a prozákaznický přístup. Přáli bychom si, aby se nám vždy podařilo dodat Vám domů takové dětské spací pytlíčky, které se budou líbit nejen Vám ale i Vašim ratolestem, takové dětské spací vaky, které Vás nezklamou, a také Vám tolik pomohou a uleví od starostí, jako je tomu u nás doma.

Spací pytlíčky, které Vám nabízíme nás nejvíce zaujaly jedinečným poměrem mezi kvalitou zpracování a cenou pro koncového zákazníka. Za své peníze totiž dostanete nejen výrobek provedený v krásném, líbivém designu a vysoké kvalitě, ale především promyšlenou funkční pomůcku, která Vám bude nápomocna s Vaším malým uzlíčkem, i větším neposedou, zvládat čas jeho odpočinku. A z vlastní zkušenosti víme, že klidný spánek těch nejmenších je neocenitelný.


Dětské spací pytle, které si u nás můžete pořídit mají své jedinečné kouzlo také v krásných barevných motivech. Když jsou děti větší a více vnímají, často si oblíbí motivy (zvířátka, hasiče, kytičky…) na svých spacích pytlících. Stačí krátký příběh, povídání o motivu, který mají na pytlíku a věřte, že pro ně v tu chvíli bude jejich spací pytel plný kamarádů a oni nepůjdou do postýlky samy.

Věděli jste, že spací pytlíčky přirozeně prodlužují periodu spánku miminek i větších dětí? Je tomu jednoduše proto, že mají na spánek více klidu a pohodlí. I Vy budete klidněji spát s vědomím, že je Váš poklad ve větším bezpečí. I tahle slova jsou z naší vlastní zkušenosti.

Věříme, že Vaše ratolesti spací pytlíčky uvítají a budou je mít stejně rády jako naše holky.  A také věříme, že budete tímto produktem nadšeni, stejně jako jsme nyní my.


Děkujeme za Vaši návštěvu našich stránek, za případný nákup a za Vaši podporu naší vize klidnějšího spánku nás všech.

Co si budeme povídat.. :)

S přátelským pozdravem,
Petra, Michal, Adélka a AnatinkaVybírejte i z našich slovenských stránek.

Vaše objednávky rádi sloučíme, a odešleme za jedno poštovné. 

© 2013-2020 Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.