1. Úvod
  2. SLUMBERSAC

DĚTSKÉ SPACÍ PYTLE SLUMBERSAC

 

Jsou velice kvalitní dětské spací pytle vyráběny britským výrobcem.

Klasické spací pytle Slumbersac se vyrábí v šesti velikostech, od novorozeneckých až ve velikosti pro děti do 10-ti let.

Vnitřní i vnější vrstva všech spacích pytlů Slumbersac je vždy vyrobena ze 100% bavlny nebo bambusové bavlny. Vycpávka je vyrobena z rychle schnoucího měkčeného polyesterového rouna, které napomáhá předcházení alergiím. Spací pytel díky použitému polyesterovému rounu také neztrácí po několika vypráních svůj původní tvar.

Spací pytle Slumbersac jsou vyráběny ve čtyřech teplotních provedeních - extra tenké letní, letní, celoroční a zimní.

Vyráběné varianty těchto spacích pytlů naleznete s různým umístěním zipů - po obvodu, uprostřed přední strany, a u největších velikostí jsou zipy umístěny uprostřed přední strany a zároveň na spodní hraně spacího pytle.

Pod značkou Slumbersac najdte také zcela ojedinělé spací pytle s nohavičkami (aneb ťapáčky), které dětem umožňují příjemný pohyb v pytlíčku, kdy na spinkání se pak nožičky mohou nechat odkryté, nebo je lze schovat dovnitř spacího pytle.

Spací pytle s nohavičkami Slumbersac jsou vyráběné v pěti velikostech a také ve variantě pro dospělé :)

© 2013-2019 Ing. Michal a Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.