1. Úvod
  2. SLUMBERSAC
  3. Togy - teplotní provedení

TOGY - TEPLOTNÍ PROVEDENÍ

Na této stránce najdete více informací pro správný a snažší výběr TOG teplotního koeficientu spacího pytle/vaku Slumbersac pro Vaše miminko, batole, předškoláka a dokonce i školáka :)

Nejdříve pár informací, co vlastně znamená označení TOG?

TOG je teplotní koeficient určující sílu a hmotnost zateplení spacího pytle. Každý druh zateplení je tedy specifický a hodí se pro použití do konkrétního prostředí.  Čím vyšší je teplotní koeficient, tím teplejší je spací pytel a vrstva jeho zateplení je tak silnější.

Informace v tabulce níže Vám pak poslouží k vhodnému výběru TOG teplotního koeficientu do Vašeho prostředí. Výběr vhodného TOG teplotního koeficientu se odvíjí od teploty v místnosti, kde dítko spinká a množství oblečení, ve kterém je zvyklé spinkat.

Pamatujte, že pro Vaše dítko je vždy lepší, když mu bude chladněji než tepleji. Je také docela obvyklé, že děti mají při spánku chladnější ruce. Pro zjištění jejich teplotního komfortu se doporučuje sáhnout jim na záda, mezi lopatky. Na tomto místě by dítko nemělo být chladné ani zpocené, či horké.

Orientační tabulka TOG teplotních koeficientů© 2013-2019 Ing. Michal a Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.