1. Úvod
  2. THE DREAM BAG
  3. Velikosti + zipy

VELIKOSTI, ZIPY,

... aneb různá provedení spacích pytlů The Dream Bag

Na obrázcích níže jsou šipkami znázorněny, a v tabulkách vedle číselně popsány, jednotlivé míry všech vyráběných velikostí spacíh pytlů The Dream Bag.Důležité:
Informace vnímejte jen jako základní návod. Vždy se ujistěte, že Vaše ratolest nemůže v zapnutém spacím pytli The Dream Bag samovolně vklouznout dovnitř a zároveň má dostatek místa na volné kopání nožičkama.

 


 

ZAPÍNÁNÍ spacích pytlů The Dream Bag

ZIP PO OBVODU = zip začíná pod levým průramkem a končí na pravém spodním rohu spacího pytlíku. Spací pytel tak lze po rozepnutí všech patentek a zipu rozložit do jedné roviny, což umožní snadnější manipulaci s dětmi. Výhodou je hlavně snažší přebalování a převlékání těch nejmenších miminek.

V eshopu je vždy v detailu každého spacího pytle uvedena informace o způsobu jeho zapínání.

ZIP UPROSTŘED = zip je umístěn uprostřed přední strany spacího pytlíku, v zapnuté poloze je jezdec zipu nahoře. Výhodou je rychlejší uložení, již v pyžámku oblečeného prcka, do spacího pytle.

pozn.: jezdec zipu je v zapnuté poloze chráněn ochranným poutkem zapínacím na patentek

"Jaký je rozdíl ve spacích pytlích se zapínáním uprostřed a po boku?"

...praktické odpovědi na tuto otázku najdete ZDE.


Detaily pytlíčků s bočním zapínáním

 


 

Máte nějaké otázky, nejasnosti nebo byste si jen chtěli nechat poradit s výběrem správného spacího pytlíku pro svou ratolest?

Jsme tady pro Vás!

 


© 2013-2019 Ing. Michal a Petra Ďurkove | info@the-dream-bag.cz | +420 777 610 855 | Výhradní zastoupení pro dětské spací pytle Slumbersac a The Dream Bag ČR, SK
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.