- Úvod
- Něco k roku 2023
Něco k roku 2023
Letos je to rok, co se k nám s holčičkama přidala pracovně i moje maminka. Znáte ji jako babičku Moničku (krabičku) ze skladu:)
Chystá pro Vás balíčky, řeší s Vámi výměny, píše úžasná přáníčka a vzkazy, hlídá zda jste opakovaní zákazníci, aby Vám mohla poděkovat a případně poslat nějakou maličkost jako poděkování za důvěru.
Dělá toho opravdu hodně a pro mě je to veliká pomoc, za kterou jí nejen takto veřejně, děkuju:)
Holky jsou totiž převážně se mnou a mně tím pádem vymizel čas "volných" týdnů (které dříve obě trávily u tatínka) ve kterých jsem velmi intenzivně pracovala.
Díky tomu, že mamča zastane tolik té práce, která je vázaná na místo, se mi "uvolnily ruce" a můžu tak s holkama více cestovat a svou práci si brát sebou. Cestování je můj velký sen, který si postupnými krůčky plním. A protože cestování pro mě znamená ukazovat dětem i sobě svět kolem nás, cestujeme co možná nejvíce nízkonákladově a svobodně, navštěvujeme různá místa a žijeme toho času v autě. Zní to velmi romanticky a snově, ale Ti co mě vidí po návratech z cest, ví své:o) Jsem vždycky nejšťastnější, když se vrátíme v pořádku domů. Šťastné, spokojené, a já obvykle dost vyčerpaná. Díky tomu vnímám, že se mám pořád co učit a tak se těším na výzvy dalších cest, na které se ale vydávám, až opět "dobiju baterky".
No, a na cestách Vás mám sebou:) Snažím se být neustále na telefonu, aby jakýkoliv Váš dotaz byl co nejdříve zodpovězen. A abychom stále zůstavaly tím důvěryhodným místem, kde si vybíráte spací pytlíčky pro své nejmilovanější.
Děkuji za to, že to tak je. Děkuji každému jednomu z Vás za důvěru, za vyměněnou energii a za propojení našich světů.
I tenhle rok jsou pro Vás opět připraveny nové motivy a vychytávky na nových kolekcích spacích pytlíčků Slumbersac.
Těšmě se tomu co je, i s vděčností a důvěrou kráčejme vpřed.
Z celého srdce Vám přeji za nás všechny nádherný čas, Petra a holky



